Вівторок, травня 03, 2016
   
Шрифт
Офіційний сайт газети "Споживач.інфо". Передплатний індекс: 37788

Антуріум – квітка любові!

Антуріум відрізняється не лише орнаментальністю свого листя, він може простояти до 3 тижнів у зрізаному вигляді. Навіть якщо у вас всього одна доросла квітка, то, як правило, в період цвітіння вона посступово дає кілька суцвіть.

Назва Антуріум виникла з двох латинських слів: «anthos» - квітка і «oura» - хвіст, що означає квіткохвіст, адже форма суцвіття у видів цієї рослини й справді нагадує хвостик. А в

народі Антуріум називають «квіткою фламінго».

Для того щоб «квітка кохання», її ще й так називають, почувала себе комфортно у вашій оселі, потрібно дотримуватися чітких правил догляду за нею. Літня температура повітря в квартирі повинна бути від 18 до 25°C, взимку - не нижчою за 15°C.

Квітці потрібне яскраве розсіяне світло, але не прямі сонячні промені, висока вологість повітря, яку отримаєте, поставивши рослину на піддон з керамзитом, наповненим водою.

Поливати Антуріум можна дуже рясно. Та між поливами давайте ґрунту просохнути. Для підживлення «квітки фламінго» застосовуйте рідкі добрива кожні два тижні. Використовуйте половину  вказаної в інструкції норми.

Молоді рослини пересаджувати потрібно щорічно ранньою весною, дорослі - раз на два роки. Антуріум потребує рихлого ґрунту і хорошого дренажу.

Найбільш розповсюджені проблеми - поява тлі, щитівки, мучнистого червеця і септоріозу (плям на листках). Ви уникнете цього, якщо будете стежити за тим, щоб у піддоні не застоювалася вода. Якщо ж проблеми таки з'явилися, необхідно часто протирати і обприскувати листя лакувальним розчином. А уражені плямами листки потрібно відрізати. Хоча плями можуть з'явитися й від потрапляння на рослину крапель води. А ще не варто чіпати суцвіття - від цього також можуть виникнути плями.

Газета "Споживач.інфо" №3(3) березень 2009

 

Посилання від партнерів

АЧИиС - Асоціація Приватних Інвесторів та Власників